Наказано одружити

Фільм мелодрама, комедія «Наказано одружити »:

Фільм розповість нам про капітан-лейтенанта Володимира Козлові, який хоч і є незамінним, але в той же час дуже розсіяним людиною, через що з ним постійно трапляються безглузді конфузи. Наприклад, своїм розхлябаним поведінкою він створив досить незручну ситуацію для свого командира - контр-адмірала Лобанова. І це все перед особовим складом під час загального шикування! Контр-адмірал не виніс цього і віддав наказ про звільнення Володі.

Це створило проблеми для його товаришів по службі. Без Володимира неможливо домогтися порядку в вузлі зв'язку, збилася чергу на квартиру, в якій стояв Козлов, і тепер всім доведеться заново оформляти документи. Маслеников і Ленцов, друзі горе-зв'язківця, вирішують замовити за нього слівце перед Лобановим, пояснюючи неуважність товариша тим, що у нього незабаром весілля.

Тепер перед Володею постає нова задача - протягом тижня він повинен не просто зіграти одруження, а знайти дівчину, з якою це можна було б зробити. У улюбленця жінок Масленникова на прикметі відразу виникає Зіна - мати-одиначка, у якої на шиї сидять двоє дітей, але несподівано, він сам стає до неї небайдужим.

До генералу Лобанову в цей час зі столиці приїжджає дочка Лара, яка марить мріями жити в Японії. Але батько про це і слухати не хоче, у всякому разі, до заміжжя. І тепер Лара готова вийти за будь-якого ...

Дивитися фільм «Наказано одружити » онлайн в HD якості

Ви легально дивіться кіно Наказано одружити онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Фільм Наказано одружити дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Наказано одружити онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Наказано одружити (2011)