Реджеп Іведік 6 (2019)

Мелодрама Реджеп Іведік 6 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості
Премєра:
11 листопада 2019
Країна:
Туреччина
Жанр:
комедія, мелодрама
Режисер:
У ролях актори:
Тривалість:
110 хв.

«Реджеп Іведік 6 (2019)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького кіно фільму Реджеп Іведік 6 (2019), який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Реджеп Іведік - молодий чоловік, який постійно потрапляє в курйозні ситуації. Він завжди знаходить з них вихід, іноді навіть не помічаючи всю комічність того, що відбувається. Найбільше у своєму житті він любить подорожувати і йому дуже складно всидіти на місці. Одного разу, разом із хорошим приятелем, герой вирішує вирушити на фестиваль, що проходить у Конью, одному з турецьких міст.

Однак відбувається безглузда помилка, і мандрівники опиняються в Кенії. На них чекає зустріч із дикими тваринами, але це не найстрашніше. Куди небезпечнішими є місцеві племена, які недружелюбно налаштовані щодо непрошених гостей. Чи зможуть друзі отримати незабутні емоції без загрози для життя?..

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі фільми » Реджеп Іведік 6 (2019)