Поганий кіт Шерафеттін (2016)

Мелодрама Поганий кіт Шерафеттін (2016) дивитися онлайн в хорошій якості
Премєра:
5 лютого 2016
Країна:
Туреччина
Жанр:
мультфільм, фентезі, бойовик, комедія, пригоди
Тривалість:
86 хв.

«Поганий кіт Шерафеттін (2016)»:

Одні тварини хочуть дружити з оточуючими, а інші намагаються проявляти свою індивідуальність, регулярно докучаючи оточуючим, нехай навіть і не з власної волі, а за збігом випадкових обставин. Головний герой комедійного мультфільму "Поганий кіт Шерафеттін" якраз із таких тварин. Він дуже сміливий, любить постійно жартувати, обожнює веселощі та регулярно потрапляє в безглузді ситуації. І навіть коли йому здається, що ситуація справді критична, кіт знаходить вихід із неї, після чого відпускає іронічні висловлювання, намагаючись поглянути на проблему з іронією та сатирою.

Головний герой наче любить влипати в складні ситуації, щоб потім шукати нестандартний вихід. Знаходити проблеми для нього вже давно стало улюбленою справою. При цьому він створює їх не тільки для себе, а й оточуючих, щоб було ще веселіше. Головний герой - самостійний кіт, тому й намагається виплутуватися з труднощів без допомоги оточуючих. Але саме це і призводить до ще більших неприємностей.

Усім, хто хоче побачити пригоди головного героя, ми рекомендуємо завантажити або подивитися мультфільм "Поганий кіт Шерафеттін" онлайн на сайті просто зараз.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі фільми » Поганий кіт Шерафеттін (2016)