Серцевий біль (2022)

Мелодрама Серцевий біль (2022) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серії
Премєра:
2022
Країна:
Туреччина
Жанр:
мелодрама
Тривалість:
45 хв.

«Серцевий біль (2022)»:

Багато років тому, виходячи заміж за коханого чоловіка, Дженнет мріяла про велику та дружну родину. Але доля розпорядилася інакше. З веселої та безтурботної дівчини Дженнет швидко перетворилася на забиту перелякану жінку. Сльози, біль та постійні приниження від колись коханого чоловіка стали її постійними супутниками. Лише одна радість залишилася в житті нещасною – її діти Бірсен, Феріде та Халіль. З доброго і турботливого чоловік Дженнет швидко перетворився на вічно незадоволеного та п'яного тирана. У гніві він не щадив ні дружину, ні дітей. День за днем, рік за роком Дженнет терпіла його знущання, вірячи, що чоловік зміниться і стане тим самим. Але чоловік лише ще більше занурювався у вир алкогольного дурману, втрачаючи останні людські якості. Після чергового побиття Дженнет потрапляє до лікарні. Там вона випадково бачить телефон адвоката Зейнепа Ондера.

Розуміючи, що сил терпіти постійні знущання вона більше не має, нещасна жінка дзвонить за вказаним номером і домовляється про зустріч з адвокатом. Вона передає Зейнеп листа, який просить відкрити після її смерті. Ця зустріч стає останньою у житті Дженнет, що стала жертвою свого деспотичного чоловіка. Адвокат поспішає виконати її останню волю і передати дітям Дженнет листа, ще не знаючи, що він спричинить сварку між рідними людьми.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Серцевий біль (2022)