Жанан (2020)

Мелодрама Жанан (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
66 серій
Премєра:
2020
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма
Режисер:
Тривалість:
45 хв.

«Жанан (2020)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Жанан (2020) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Цікава історія, яка розповість нам про одну молоду жінку та її важку долю. Її дитинство було справжнім кошмарним сном, коли вона жила в одному селі. Жанан досить рано втратила матір, а вітчим повністю загубив її життя. Він постійно ґвалтував її, а потім без її волі вирішив видати заміж. Але найстрашніше те, що вся родина чоловіка прекрасно знала про зґвалтування. Усі вони звинувачували лише дівчину, до того ж її чоловік також над нею знущався.

Коли наша героїня дізналася, що вагітна, вона не знала, хто насправді батько дитини. Народилася прекрасна дівчинка, але потім Жанан сказали, що вона померла. Жінка вирішила переїхати до Франції, де намагається забути весь цей біль усього пережитого, але ніяк не виходить. Потім вона вирішує повернутися назад, щоб помститися своєму чоловікові, але дізнається, що її дочка жива. Це було шоком для жінки, і вона не знає, що їй робити далі.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Жанан (2020)