Диявольська сестра (2022) всі серії

Серіал комедия, романтика «Диявольська сестра (2022)»:

Ірин (Мін Печая) керує видавництвом Bannasorn Publishing House, коронована як «диява» за свою буйну і безстрашну поведінку. Але чого ніхто не знає, то це те, що все це гра. Правда в тому, що Ірин поводиться грубо тільки для того, щоб її молодша сестра Інн (Піплой Каньярат) могла виділитися і стати коханою всіма. Але як би добре Ірина не розігрувала такий котячий вчинок, вона ніколи не зможе заборонити свого сусіда Намчу (Він Метавін) від любові до неї. Насправді, Ірина та Намча зустрічалися, коли були студентами, але з якоїсь причини Ірина перервала стосунки без пояснення причин і в процесі спустошила Намчу.

Зараз Намча працює ветеринаром у лікарні, і, оскільки він ніколи не забував свого першого кохання, цього разу він готовий зробити все можливе, щоб знову зійтися з любов'ю всього свого життя. Впевнений у тому, що Ірин не вірить у те, що він все ще любить її, Намча ставить собі завдання довести їй протилежне. На нещастя для них, цей другий шанс на кохання якимсь чином сповнений перешкод, тому що Інн теж давно була закохана в Намчу. Вона працює ні з ким іншим, як з адвокатом їхньої сім'ї Джином (Під Суфакорн), щоб саботувати стосунки її сестри.

Сам Джин за допомогою деяких складних схем працює над тим, щоб завоювати довіру Ірин та її дідуся, щоб вони дбали про сім'ю. А потім з'являється Плойчан (Тіча Кантича), власниця собачої ферми, яка допомагає Намче та його лікарні з прихованим мотивом, використовуючи при цьому свого собаку Екшн як посередник. Кохання має даватися їм двом легко, але сім'я, робота і навіть друзі, здається, розлучають їх. Яким буде це кохання для Ірин і Намчі?

Серіал Диявольська сестра (2022) 1 - 15, 16, 17, 18 серія дивитися онлайн всі серії підрят 18 серий

Дивитися серіал «Диявольська сестра (2022)» онлайн всі серії

Сезон 1
prevnext
Серіал Диявольська сестра (2022) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Диявольська сестра (2022) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Диявольська сестра (2022)