Спаська всі серії

Мелодрама Спаська дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
16 серий
Премєра:
28 сентября 2020
Країна:
Россия
Жанр:
детектив
Тривалість:
45 мин.

Серіал детектив «Спаська »:

Анна Спаська приваблива і розумна жінка, яка служить слідчим у кримінальному розшуку міста Сочі. Вона добре відома серед колег, своїм безкомпромісним і сильним характером. І якщо мова йде про роботу, то ніколи не боїться здатися прискіпливою занудою, говорить те що, думає, чи не заграє перед керівництвом, вміє зухвало осечі підлеглого і розговорити будь-якого підозрюваного. Формулювання «заплутане» або «безнадійна» справа її ще більше підстьобує до рішучих дій.

Вона як ніхто вміє помічати приховані деталі, дрібні докази, які можуть розповісти багато про що. Звичайно такого оперативника можна охарактеризувати одним словом безумовним професіоналом. Свою проникливість і наполегливість доводити почате до кінця вона успадкувала від своєї бабусі Інеси Аркадіївни. Анна була успішною не тільки на кар'єрному поприщі, але й в особистому житті. Вона зустріла на своєму шляху турботливого і люблячого чоловіка, обгрунтовано і успішного, який благає дружину залишити небезпечну службу. Але Спаська не з тих, хто пасує перед труднощами. Сищіца вважає, що вона з тих, хто зобов'язаний боротися зі злочинністю і роблячи цей світ нехай трохи, але чистіше і справедливіше.

Серіал Спаська 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Дивитися серіал «Спаська » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Спаська 16 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Спаська всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Спаська онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Спаська (2020)