Вибухова хвиля

Фільм детектив «Вибухова хвиля »:

Невловиме бандитське угруповання, чиї учасники досі невідомі правоохоронним органам, в черговий раз заявляють про себе. На цей раз метою злочинців є заможні та успішні підприємці, які мають дуже серйозними грошима. Зухвалі бандити вирішують відразу перейти від слів до справи, не відкладаючи в довгий ящик мету, що переслідується. На шию жертви одягається нашийник-вибухівка. Тепер бранці в повній мірі в їх влади і при невиконанні необхідних умов: доставці оголошеної суми, механізм буде приведений в дію і бізнесмен гине.

Складне і гучна справа доручено Денису Брунова, співробітнику УВС, людині принциповому, різкого, але завжди доводять розпочате до кінця. Правда зараз Майор переживає не найкращі часи на особистому фронті, які заважають йому в повній мірі зосередитися на службі. А тим часом зловмисники вирують щосили, для них вже й не важливо залишиться їх жертва жива чи ні. Істотніше отримати викуп, а стримати слово, це вже другорядне. Глядачеві буде цікаво поспостерігати за розвитком драматичних подій і те, як Брунов поступово наближається до лігва противника.

Дивитися фільм «Вибухова хвиля » онлайн в HD якості

Ви легально дивіться кіно Вибухова хвиля онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Фільм Вибухова хвиля дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Вибухова хвиля онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Вибухова хвиля (2017)