Презумпція невинності (2020) всі серії

Мелодрама Презумпція невинності (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
16 серій
Премєра:
31 серпня 2020
Країна:
Росія
Жанр:
детектив, мелодрама
Тривалість:
45 хв.

Серіал детектив, мелодрама «Презумпція невинності (2020)»:

Аврутін успішний адвокат, готовий йти до поставленої мети долаючи будь-які перешкоди. Він в міру цинічний, гарний собою, багатий і з відмінним почуттям гумору. Шокувати і провокувати це для талановитого юриста не в першій. Клієнти шикуються до нього в довгу чергу, адже цей висококваліфікований фахівець не програв ще жодного процесу, беручись за самі безнадійні справи, за нечувану плату. Люди готові платити, тільки б Аврутін позбавив їх від майбутніх неприємностей.

Але не всім подобається такий професіоналізм і вміння виходити переможцем у складному поєдинку з прокуратурою. Останньою краплею для оперативників внутрішніх органів стає, коли адвокат випускає із залу суду зухвалого вбивцю поліцейського. Керівник відділу розслідування вбивств дає секретне вказівку слідчому Глібову зібрати на того дієвий компромат. Коли про це дізнається кохана сищика, журналістка скандальної хроніки і кримінальних новин Вербицька. Вона виявляє бажання, приєднається до нареченого. Вона під приводом світських зйомок проникає в його найближче оточення, де починає приватне журналістське розслідування.

Серіал Презумпція невинності (2020) 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серій

Дивитися серіал «Презумпція невинності (2020)» онлайн всі серії

Серіал Презумпція невинності (2020) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Презумпція невинності (2020) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Презумпція невинності (2020)