Дев'ять днів до весни (2007)

Фільм драма, кримінал «Дев'ять днів до весни (2007)»:

Ілля майор спеціального призначення: молодий, гарний собою і цілком щасливий. Нещодавно він одружився з розрахунку. Нехай його обраниця і не перша красуня, але цей недолік з лишком покриває багатство і можливості її батьків. Але в призначений день весільного торжества спочатку все йде не так, як планувалося. На весіллі несподівано з'являється чарівна Яна Яновська, колишня кохана нареченого, яка прийшла, щоб привітати його і подивитися на кого він її проміняв. Дівчину через деякий час знаходять убитої. Головним підозрюваним стає Ілля. Починається розслідування і всі докази говорять про те, що герой зовсім не причетний до злочину.

Але все ж багато сумнівів залишається на його рахунок. Щоб довести, що він не має до цієї холоднокровною розправі ніякого відношення і повернути собі добре ім'я, чоловік починає власне приватне розслідування. Його бажання довести всім, що він дійсно не бажав Яні смерті, примушує його капітально підійти до поставленого завдання. Йому доведеться пройти чимало випробувань та вирішити не один заплутаний ребус, але в кінцевому підсумку зумівши подолати всі перешкоди, знаходить справжнього винного. Але фінал настільки шокує, що він не розуміє, за що постраждала його колишня подруга?!

Дивитися фільм «Дев'ять днів до весни (2007)» онлайн в HD якості

Фільм Дев'ять днів до весни (2007) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Дев'ять днів до весни (2007) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Дев'ять днів до весни (2007)