Даішники (2008-2010) всі серії

Серіал боевик, драма, криминал «Даішники (2008-2010)»:

Сергій Лавров досвідчений оперативник ГИБДД одного з підрозділів північної столиці. У минулому капітан особливого відділу Міністерства Внутрішніх Справ, був судимий і розжалуваний з майорів за перевищення своїх повноважень. Тепер його призначають напарником до Зиміну, обережного і цинічного даішника, який мріє тільки про одне-швидше вийти у відставку. Але поки дотримується стратегії залишатися осторонь і не лестощі в пекло. Знайомство амбітного і гарячого Лаврова і його нового партнера по службі починається з неприємного конфлікту.

Але виходячи з того, що колегам доводиться багато часу проводити разом їм потрібно знайти компроміс і навчитися співіснувати. Адже іншого вибору поки у них немає. Зімін скоро дізнається фатальну долю Сергія, який втратив у трагічному ДТП улюблену дружину і дитину. В цей же час досвідчений даїшник переглядає завдяки принциповому погляду Сергія ставлення до своєї роботи і навіть перестає брати хабарі з порушників. А коли єдиний син Зіміна потрапить в неприємну історію з торгівлею забороненого товару, то Лавров ризикуючи власним життям б'ється з бандитським угрупуванням, щоб врятувати молодого хлопця.

Серіал Даішники (2008-2010) 1 - 29, 30, 31, 32 серія дивитися онлайн всі серії підрят 32 серии

Дивитися серіал «Даішники (2008-2010)» онлайн всі серії

Серіал Даішники (2008-2010) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Даішники (2008-2010) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Даішники (2008-2010)