Щасливий маршрут

Фільм мелодрама «Щасливий маршрут »:

Головна героїня мелодраматичного фільму – Євгенія, доброї душі людина. Працювати простим водієм тролейбуса і живе в гуртожитку. Вона ніколи не відмовить ближнього допомоги і на неї завжди можна покластися. Молода жінка абсолютно безоплатно селить колишню шкільну вчительку в своїй маленькій кімнатці. Віддає єдине ошатне плаття практично незнайомій дівчині, а її колеги можуть розраховувати, на те, що Женька вийде замість них в зміну. Її надмірно добрі вчинки і альтруїзм приводять в подив багатьох оточуючих, які вважають, що якщо і далі жити так далі, то свого щастя точно не знайти.

А близькі подружки часто жартують над бессребреницей і намагаються змінити її погляд на сувору реальність. Але Женя впевнена, що надходить абсолютно правильно і продовжує йти своїм курсом. Вона вірить, що одного разу доля подарує їй шанс зустріти чоловіка її мрії, з яким вона створить сім'ю, збудує свій будинок. Все так і станеться, ось тільки для досягнення тієї самої мети: отримання простого жіночого щастя, доведеться подолати чимало складних випробувань, залишатися сильною і оптимістичною.

Дивитися фільм «Щасливий маршрут » онлайн в HD якості

  • 0
Ви легально дивіться кіно Щасливий маршрут онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Фільм Щасливий маршрут дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Щасливий маршрут онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Фільми » Щасливий маршрут (2013)