Заручники кохання всі серії

Серіал мелодрама «Заручники кохання »:

Олег і Катерина були красивою закоханою парою. Молоді проводили разом увесь вільний час і були впевнені, що створені один для іншого. Хлопець збирався зробити коханій пропозицію, але доля розпорядилася інакше, і їх шляхи розійшлися на довгі роки. І ось через досить багато часу вони знову зіткнутися абсолютно випадково на лазурному узбережжі, де обидва приїхали відпочити. Дівчина змогла досягти значних кар'єрних висот, ставши успішним адвокатом. Він завдяки завзятості і наполегливості займає посаду прокурора.

Здається, життя вдалося і можна насолоджуватися плодами праці. Але от кохання, від якого стискається серце, і завмирає подих так і немає. Хоч вони і займалися кар'єрою, але так і не змогли забути один одного. Зараз всі їх існування-це відповідальність перед їхніми сім'ями і другими половинами і отриманий статус вже не дозволяє бути такими ж відчайдушними і щасливими, як багато років тому. Ну ось і відпустка закінчилася і пора повертатися по робочих справах. Ніхто не очікував, що інтереси клієнтів Каті і Олега зійтися в одному складному і заплутаному справі. Тепер їм доведеться повоювати і на професійному поприщі. А що далі?

Серіал Заручники кохання 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «Заручники кохання » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Заручники кохання 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Заручники кохання всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Заручники кохання онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Заручники кохання (2011)