Горюнов всі серії

Серіал мелодрама «Горюнов »:

Павло Горюнов – капітан-підводник першого рангу, відчайдушний чоловік, справжній друг бувалий моряк. Бравий офіцер вважається кращим командиром на Північному флоті, незважаючи на норовистий і складний характер. Він ніколи не любив штабних «щурів» і вважав за краще не стикатися з ними. Але якщо потрібно було виконати важливе і таємно завдання, але керівництво безумовно воліло відправляти саме Горюнова. Черговим завданням капітана і його екіпажу стає виявлення американського підводного човна-шпигуна, яка не раз вже з'являлася в українських територіальних водах порушуючи тим самим державний кордон. На тлі однієї місії несподівано з'являється інша.

Паші доведеться прийняти складне рішення, порушити наказ і відхилитися від взятого курсу. І все це заради того, щоб врятувати норвезьке судно терпить лихо. А ще одного з членів екіпажу належить, ризикуючи життям пірнати на велику глибину, для отримання потрібних розвідувальних даних. Але це все ці події не можуть відвернути Горюнова від головної мети. Але не тільки на службі все вирує у бравого підводника, і в особистому житті, суцільні проблеми і терзання. Він ніяк не може визначитися з вибором. З одного боку він прив'язаний до своєї дружини Поліні, а з іншого його неймовірно тягне до «бойової подруги» – медсестри Марії Калініної. Як вирішитися особиста драма?

Серіал Горюнов 1- 33, 34, 35, 36 серія дивитися онлайн всі серії підрят 36 серий

Дивитися серіал «Горюнов » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Горюнов 36 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Горюнов всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Горюнов онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Горюнов (2013)