Диверсант. Крим всі серії

Мелодрама Диверсант. Крим дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серии
Премєра:
9 мая 2020
Країна:
Россия
Жанр:
военный, приключения, боевик, драма
Тривалість:
45 хв.

Серіал военный, приключения, боевик, драма «Диверсант. Крим »:

Червень 1942 року. Молоді хлопці, які щойно закінчили розвідувальну школу, відразу ж потрапляють в гущу суворих реалій передовій. Гарячі голови Олексій Бобриков і Леонід Філатов рвуться в бій, але керівництво доручає їм більш відповідальне, секретне завдання. Товариші отримують наказ про ліквідацію потрапив у полон до фашистів, капітана першого рангу Івана Александрова. Офіцер засуджений до вищої міри радянським трибуналом за законами воєнного часу, так як саме він винен у здачі одного з ключових рубежів оборони Севастополя, де червона армія понесла значні втрати.

Розвідники відправляються в шлях, успішно подолавши певну частину маршруту, вони встановлюють необхідну зв'язок з партизанським загоном, після чого направляються в сусіднє місто. Перша спроба привести наказ на виконання виявляється невдалою, хоча план дій був відпрацьований до дрібниць і по ідеї, все повинно було вийти. Александров лише поранений і відправлений німцями в ретельно охороняється госпіталь санаторного типу. Після чергового разу друзі знову зазнають поразки і більше того, потрапляють до гестаповцам. Як далі будуть розвиватися події? І що чекає двох безстрашних хлопців?

Серіал Диверсант. Крим 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Диверсант. Крим » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Диверсант. Крим 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Диверсант. Крим всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Диверсант. Крим онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Диверсант. Крим (2020)