Не покидай мене всі серії

Серіал мелодрама, военный, история «Не покидай мене »:

Дії сюжету відбувається в роки ВВВ. Вітчизняний військовий серіал, який розповість про героїчну групі, чотирьох безстрашних дівчат-розвідниць. Юному квартету доручається важливе і секретне завдання нейтралізувати фашистський вузол зв'язку між німцями. Все починається з того, що досвідчений фронтовик-розвідник, капітан Михасев призначений керівником майбутньої операції. Під його початок спрямований квартет дівчат, які повинні будуть допомогти йому реалізувати важливий план.

Саме цим вчорашнім школяркам, належить виконати надсекретну місію, від якої в подальшому буде залежати результат вирішального бою. Звичайно, героїні впевнені в собі і рвуться в бій, бажаючи відзначитися. Звичайно, Михасев не в захваті від таких підлеглих, яким ще в пору грати з ляльками, а не брати участь у процесі вирішення глобальних проблем. Але як людина, яка не перший рік перебуває на службі, офіцер не звик обговорювати накази, а тільки виконувати їх. Тому перш, ніж приступити до здійснення завдання, він, незважаючи на обмежений час він дає останні і необхідні настанови своєму невеликому загону. Чи зможуть розвідниці впоратися, не злякатися і не підвести?

Серіал Не покидай мене 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Не покидай мене » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Не покидай мене 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Не покидай мене всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Не покидай мене онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Не покидай мене (2013)