Погнали! (2020) всі серії

Серіал комедія «Погнали! (2020)»:

Комедійний серіал розповість про люблячих батьків, які готові заради своїх дітей на найсміливіші і неоднозначні вчинки. Ця історія починається з мрій їх молодшій дочці – пустотливий Вари, які вирішує для себе, відправитися в сусідній мегаполіс, щоб взяти участь в майбутніх змаганнях. Дівчинка впевнена, що вона зможе зайняти призове місце і довести всім, що вона талановита і здатна досягати поставленої мети. Батько з матір'ю підтримують чадо в її бажанні і готові супроводжувати її в цьому непередбачуваному пригоді. Взявши відпустку за свій рахунок, подружня пара пускається в дорогу.

Речі зібрані, автомобіль підготовлений до довгого вояжем, можна виїжджати. Пригода героїв починає вже через кілька кілометрів після того, як вони від'їхали від рідного містечка. Якісь зловмисники, примітивши позитивну сімейку, чомусь з повною упевненістю вважають, що везуть з собою велику суму грошей. Народжується план щодо заволодіння сумки з уявними купюрами. Але надалі все йде зовсім по іншому сценарію. Їх жертви стають для них кращими друзями, поспішають до них на допомогу при кожному зручному і потрібному випадку. Чим же закінчиться ця інтригуюча подорож?

Серіал Погнали! (2020) 1 - 18, 19, 20, 21 серія дивитися онлайн всі серії підрят 21 серія

Дивитися серіал «Погнали! (2020)» онлайн всі серії

Серіал Погнали! (2020) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Погнали! (2020) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Погнали! (2020)