Саша добрий, Саша злий (2016) всі серії

Серіал детектив «Саша добрий, Саша злий (2016)»:

Детективний серіал оповідає про молодого, але вже досвідченого слідчого Олександра Дьоміна, якого найближчим часом чекає зовсім не курортна відрядження на ласкаве кримське узбережжя. Столичний слідчий направляється в Севастополь. В той же час туди поспішають і члени бандитського угруповання, які відчули можливості кардинальних змін у кримінальному світі і прагнуть зайняти місце під сонцем, прибравши до рук кримський порт. Він вважається тут найприбутковішою територією і упускати таку можливість аж ніяк не можна.

Після їх появи там, міські вулиці буквально тонуть у беззаконні, яке не вдається контролювати внутрішнім структурам. Різко збільшилася кількість вбивств, крадіжок, а розквіт наркоманії досяг свого апогею. Жителі міста вимагають від влади дієвих та рішучих заходів, поки не стало надто пізно. Складна справа доручається місцевим професіоналу оперативнику Саші Шестопалову, чиїм напарником і стане москвич Дьомін. За різні методи роботи, переваги, темпераменти і характери – колеги прозвали парочку: Саша «добрий» і «злий». Чи зможуть ці дві особистості спрацюватися, адже від їх згуртованих дій залежить тепер успіх спільного підприємства, безпека і долі простих людей.

Серіал Саша добрий, Саша злий (2016) 1 - 17, 18, 19, 20 серія дивитися онлайн всі серії підрят 20 серий

Дивитися серіал «Саша добрий, Саша злий (2016)» онлайн всі серії

Серіал Саша добрий, Саша злий (2016) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Саша добрий, Саша злий (2016) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Саша добрий, Саша злий (2016)