Біжи! всі серії

Серіал бойовик, детектив «Біжи! »:

Микола Маркін – капітан забійного відділу, відправляється з розподілу в розташування колонії суворого режиму, де-то в засніженій тайзі. У героя секретне завдання. Але по дорозі він стає мимовільним свідком втечі ув'язненого Дмитра Воронкова з тієї самої в'язниці. Ні хвилини не сумніваючись, офіцер пускається в погоню за ним. Попереду глухий і похмурий ліс. На відміну від ув'язненого, який явно давно і ретельно готувався, герой не має ні картою, ні зброєю і навіть елементарними продуктами харчування.

Але незважаючи на всі ці нюанси, він не відступає і завзято переслідує Воронкова. Два незнайомця опиняються за волею долі в одній упряжці безвиході. За декілька відчайдушних і складних днів у житті Дмитра і служителя закону відбудеться маса подій, які кардинально змінять не тільки уявлення про реальність цих двох, але і ставлення одного до іншого. Глядачеві буде цікаво дізнатися не тільки про подальшу долю героїв, але й поринути у таємницю їхнього минулого, яка виявилася тісно сплетена. Звичайно, не обійдеться тут і без романтичних почуттів і чоловічого суперництва за серце і увагу обраниці-красуні!

Серіал Біжи! 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «Біжи! » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Біжи! 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Біжи! всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Біжи! онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Біжи! (2016)