Капітан Гордєєв всі серії

Серіал детектив «Капітан Гордєєв »:

Капітан Гордєєв завжди на оптимістичній хвилі, іронічний і підтягнутий. І якщо у нього неприємності, він ніколи не покаже це зовні. В ньому явно простежується талант природженого актора, що часто ставить затриманих злочинців в подив, коли цей оперативник жартує, а коли йому наміру більше, ніж серйозні. Безперечно, що цей веселун і позитивна особистість справжній професіонал, в чиєму досвіді сумніватися не доводитися. І показник того його завидний послужний список успішної розкриття. Для нього не існує заплутаних ребусів та безнадійного справи.

Він настільки впертий і принциповий, що не заспокоїться поки не доведе розпочате до логічного кінця. Його стажист лейтенант Каверін, захоплюється своїм наставником. В особистому житті слідчого поки все неоднозначно. Йому ще не пощастило зустріти ту, за якою він готовий був піти на край світу. Ну а самі представниці прекрасної статі частіше не відмовляють вольовому чоловікові, підкорені його харизмою і чарівністю. Чому б і ні? Коли ти молодий, гарний собою і амбіційний. Гордєєв зовсім не женеться за чинами, звання капітана його цілком влаштовує, адже головне в його професії — це покарати зло, а не заохочення.

Серіал Капітан Гордєєв 1- 9, 10, 11, 12 серія дивитися онлайн всі серії підрят 12 серий

Дивитися серіал «Капітан Гордєєв » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Капітан Гордєєв 12 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Капітан Гордєєв всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Капітан Гордєєв онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Капітан Гордєєв (2010)