Ім'я Щастя (2015)

Мелодрама Ім'я Щастя (2015) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
17 серій
Премєра:
22 червня 2015
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Режисер:
Тривалість:
120 хв.

«Ім'я Щастя (2015)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Ім'я Щастя (2015) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Кумсал не уявляє свого життя без мрії в турецькому серіалі "Ім'я Щастя". Солодкі мрії переслідують її всюди: дівчина вирізняється виразною зовнішністю, але надто вже замкнута. Красуні пощастило народитися в забезпеченій сім'ї, але добробут не завадив Кумсал мати власні цілі та амбіції.

Вона стримала дану самій собі обіцянку і здобула гарну освіту. Завдяки працьовитості, студентка навіть отримала стипендію. Гуртожиток повністю змінив звичне життя заможної особи, але став для неї чудовою можливістю проявити самостійність далеко від дому, йдучи по стопах власної матері.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Ім'я Щастя (2015)