Фігове дерево (2019)

Мелодрама Фігове дерево (2019) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
140 серій
Премєра:
2019
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма
Тривалість:
120 хв.

«Фігове дерево (2019)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Фігове дерево (2019) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

У картині відображена історія життя кількох поколінь родини Оджак. Багатодітна дружна сім'я живе в Стамбулі. Батько посилено працює, а мати-домогосподарка цілком присвячує себе вихованню улюблених дітей.

У 1970 році їхній син Орхан потрапляє під вплив неблагополучної компанії і захоплюється азартними іграми. Програвши велику суму, юнак і його друг Алі розуміють, що віддати борг нічим і ховаються від злочинців. Однак довго бігати від бандитів не вийшло, тому що дівчина Орхана видала їх. Алі вбито і в житті Орхана настає переломний момент. Шокований смертю друга герой ухвалює несподіване рішення вирушити на службу в армію. Долі інших дітей сім'ї Оджак склалися по-різному.

Ніхто з них не хоче продовжити справу батька, який усе життя вклав у майстерню, сподіваючись на допомогу дітей, що підросли. Прірва між членами колись міцної родини невблаганно зростає. Любовна лінія, що пов'язує головних героїв, теж не така безхмарна. Рідні проти союзу пари, тому що серйозні випробування минулого зробили сім'ї закоханих ворогами.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Фігове дерево (2019)