Хоробре серце (2016)

Мелодрама Хоробре серце (2016) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
21 серія
Премєра:
13 жовтня 2016
Країна:
Туреччина
Жанр:
бойовик, драма, мелодрама
Тривалість:
120 хв.

«Хоробре серце (2016)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Хоробре серце (2016) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Не так давно наш головний герой на ім'я Омер прийшов з армії. Зараз він проживає в одному з простих районів Стамбула і начебто все добре. Несподівано він стикається з дуже серйозною проблемою. Якесь злочинне угруповання прибирає до своїх рук рибальські човни, щоб перевозити на них зброю і наркотики. Хтось не хоче на них працювати, тоді вони змушують їх насильно. А хтось радий підзаробити хороші гроші і не чинить опору.

Деякі взагалі потрапляють під шантаж, і їм нічого не залишається, як працювати на мафію. У нашого героя є друг дитинства Алі Екбер, який опиняється у в'язниці. Він пішов проти місцевої мафії і його так сильно покарали. Омер прийшов до друга і побачив, як конфіскують усе його майно, і спробував зупинити бандитів. У цій справі йому збирається допомогти адвокат Беррін. Саме ця парочка впродовж усієї історії битиметься з мафією, місцевими крутими чиновниками та лиходіями. Вони намагатимуться перемогти, але чи вийде у них це?

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Хоробре серце (2016)