Пані Фазілет та її доньки (2017)

Мелодрама Пані Фазілет та її доньки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
50 серий
Премєра:
21 июля 2023
Країна:
Турция
Жанр:
драма
Тривалість:
140 мин.

«Пані Фазілет та її доньки (2017)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Пані Фазілет та її доньки (2017) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Турецький серіал "Пані Фазілет та її доньки" познайомить із долею вдови. З моменту втрати чоловіка, жінка самотужки виховує двох доньок. Старша донька Хазан - дівчина з непростим характером, вона тренерка з боксу. Молодша Едже - красуня зі спокійнішим характером, товаришує із сусідським хлопчиськом Ясіном. Але мати не схвалює цю закоханість, бо хлопчик із бідної сім'ї. Для того щоб вибратися зі злиднів, Фазілет задумує підступний план.

Заради своєї вигоди, вона вирішує видати дочок заміж за синів з роду Егмен, з якими познайомилася на акторському прослуховуванні молодшої дочки. Адже це сімейство одне з найзаможніших у Стамбулі, має хорошу репутацію в місті, великі зв'язки. Але обидві дівчинки не згодні на таку угоду, завдяки чому у різних поколінь часто відбуваються конфлікти. Зустріч двох сімей геть змінить життя головних героїв. Обидва сини з сімейства Егмен закохуються в Хазан, і на ґрунті цього в братів трапляється чвари.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Пані Фазілет та її доньки (2017)