Мій брат (2016)

Мелодрама Мій брат (2016) дивитися онлайн в хорошій якості
Премєра:
15 січня 2016
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма, комедія
Режисер:
Тривалість:
120 хв.

«Мій брат (2016)»:

Фільм оповідає про двох братів. Хакан, 30-річний музикант, який намагається уникати уваги преси, все ж притягує увагу репортерів через затяжну сварку з братом Озаном. Озан - 28-річний поп-співак, відкритий для спілкування життєрадісний хлопець. Їхній батько до певного часу заробляв на життя співом на весіллях, кочуючи сільськими святами.

Це ремесло перейняли і сини. Через деякий час, після смерті матері батько Еркан передав опіку над молодшим братом Хакану. Саме тому Хакан швидко подорослішав, тоді як молодший безтурботно проживав своє дитинство. І на ґрунті цього між братами виникли непорозуміння, що переросли в тривалу сварку. Через роки брати зустрічаються на похоронах батька. Обидва мають намір віддати останній борг батькові і повернутися на круги своя, але несподівана остання воля батька, записана на відеоплівку, різко змінює їхні плани.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі фільми » Мій брат (2016)