Вибач мене (2011)

Мелодрама Вибач мене (2011) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
120 серій
Премєра:
17 жовтня 2011
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма
Тривалість:
45 хв.

«Вибач мене (2011)»:

Кохання зароджується раптово, і в цей таємничий момент уже ніхто не може вплинути на перебіг подій. На жаль, не всі хочуть змиритися з цим. Так, у серіалі - Вибач мені / Beni Affet йтиметься про одвічну проблему, що виникає в багатих сім'ях між дітьми та їхніми батьками. Події відбуваються в місті Анкара. Глава сімейства Осман Козак - успішний бізнесмен, у його володіннях знаходиться ціла мережа супермаркетів. Осман грубий і жорсткий щодо оточуючих, але саме завдяки цим якостям йому вдалося стати одним із найбагатших жителів міста. Його дружина Зухра - покірна і любляча жінка, яка весь час присвячувала своїм дітям. У сім'ї росло двоє дітей, молодша донька - Стар і старший синок - Кунейт.

Після закінчення університету йому довелося повернутися назад у свою сім'ю, оскільки його тато хотів, щоб син брав активну участь у його бізнесі. Кунейт був протилежністю свого батька, скромний і спокійний. За все своє життя йому не вдалося побувати в жодних серйозних стосунках. Але так не могло тривати завжди, і одного чудового дня він закохався в дівчину з простої сім'ї, яка підкорила його своєю щирістю і чистотою. Цей союз абсолютно не радує Османа, оскільки він не хоче мати справу з бідняками. Дивіться онлайн, російською мовою серіал Вибач мені / Beni Affet і дізнайтеся першими, чи зможуть закохані зберегти свої почуття, або гроші все зіпсують.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Вибач мене (2011)