Мисливці за діамантами всі серії

Серіал детектив «Мисливці за діамантами »:

Дія гостросюжетного фільму відбувається в листопаді 1980 року. В квартирі вдови А. Товстого відбувається зухвале пограбування невідомими. З розкішного житла грабіжники виносять старовинний і цінний антикваріат. Але найважливіше з усього вкраденого списку – це чудова, тонка ювелірна робота - брошка Королівська Лілія. Дорогоцінна річ була виготовлена для Людовика XV. Оскільки нинішня власниця колекції широко відома особистість і має широкі зв'язки не тільки в Радянському Союзі, але і за кордоном, справа отримує широкий розголос.

Подія мимоволі вийшло на державний рівень і тепер скандальним розслідуванням займаються самі серйозні підрозділи Міністерства Внутрішніх Справ. Про все доповідається особисто міністру МВС – Щелокову. Задіяні кращі фахівці і професіонали вищого класу. Дуже скоро таємнича нитку по гарячому сліду призводить законників до першої учасниці злочину – дружині французького посла, яка до того часу вже збиралася покинути країну. Дамочка затримана, а разом з нею і її авантюрний спільник, спритний одеський злодій-домушник по кличці Біс. Ось тільки коштовностей при них виявлено не було.

Серіал Мисливці за діамантами 1- 9, 10, 11, 12 серія дивитися онлайн всі серії підрят 12 серий

Дивитися серіал «Мисливці за діамантами » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Мисливці за діамантами 12 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Мисливці за діамантами всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Мисливці за діамантами онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Мисливці за діамантами (2011)