Спадкоємиця всі серії

Серіал мелодрама «Спадкоємиця »:

Марина – столична красуня, розумниця і талановита журналістка отримує у спадок від дідуся старовинний будинок на березі мальовничого озера і невелику лісопилку. Ця подія сталася саме в той момент, коли директор видавництва відсторонює її від роботи за занадто сміливий і провокаційний матеріал. Не придумавши нічого кращого, спадкоємиця відправляється в провінцію, щоб помилуватися на свої володіння і вирішити на місці, що робити з усім цим добром. Амбітна і далекоглядна дамочка, прибувши на місце відразу ж зрозуміла, що така барвиста і багата земля — це справжня знахідка для ріелторів, а лісопилка золоте дно, якщо вдало продати.

Хоча керуючий чому повторює їй, що вона нерентабельна і збиткова. Героїню ж вже не зупинити в її фантазіях і діях. Але здійснити грандіозні плани поодинці зовсім не просто. Звичка москвички йти напролом і будь-якими методами налаштовує проти неї ціле село. А тут ще й кримінальні елементи активізувалися, які бажають прибрати до рук чуже добро. У важку хвилину поруч виявляється благородний сусід, який підставив навіженої дамочке міцне чоловіче плече. Схоже на тлі всіх цих негараздів і проблем зароджується ще й любов.

Серіал Спадкоємиця 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «Спадкоємиця » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Спадкоємиця 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Спадкоємиця всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Спадкоємиця онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Спадкоємиця (2011)