Таємничий острів

Фільм трилер «Таємничий острів »:

Максим успішний підприємець, зі спокійною душею відпускає свою амбітну дружину, відому журналістку-в чергове відрядження – провінційної глибинки. Там в забутому Богом краю, коли в радянські часи геніальними вченими в секретній лабораторії НДІ велися розробки якоїсь формули вітаміну щастя. Другим проектом було задумано створити людину майбутнього. Після розвалу великої Держави, через відсутність фінансування подальших унікальних досліджень і розробок, всі починання унікального старту були законсервовані на невизначений термін.

Але дивина в тому, що випадкові мандрівники, які потрапляли на той самий острів продовжували пропадати в таємничому квадраті. Після того, як дружина Макса поїхала, пройшло рівно два тижні, після чого чоловік отримує від неї дивне послання: «Не шукай мене. Я знайшла своє щастя». Шокований таким непередбачуваним поворотом подій, чоловік кидає все і вирушає на пошуки своєї половини, щоб почути від неї виразні пояснення того, що відбувається. Що чекає його в цій пригоді повний інтриг і непередбачуваності? Знайде він кохану або сам пропаде, як і всі інші?

Дивитися фільм «Таємничий острів » онлайн в HD якості

Ви легально дивіться кіно Таємничий острів онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Фільм Таємничий острів дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Таємничий острів онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Таємничий острів (2008)