Умови контракту всі серії

Мелодрама Умови контракту дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
17 серій
Премєра:
19 вересня 2011
Країна:
Росія
Жанр:
мелодрама
Тривалість:
50 хв.

Серіал мелодрама «Умови контракту »:

У центрі уваги знаходиться, здавалося б, благополучна сім'я Марії Павлової. У неї є чоловік - дуже відповідальний і не п'є молода людина, які знає ціну речам. Подальше життя вже розписана, як в кращих рекламах спальних районів, - тихе і спокійне, без зайвого шуму існування.

На горизонті подій намічається торжество, для підготовки якого потрібно розвісити прикраси в залі. Цим займається молодша сестра Маші - Катя. Під час підготовки свята, вона раптово падає зі сходів. Лікарі ставлять їй страшний діагноз, який тільки може почути дівчинка. Це рак мозку.

Головна героїня сподівається, що допомога чоловіка, але Віктор в силу свого характеру виявляється передбачуваний, і не бачить сенсу вкладатися в порятунок дівчинки, тому що вважає, що це не раціонально заради безнадійного діагнозу жертвувати квартирою. Не знаючи, як допомогти сестрі, Маша проходить підбір в клініці для того, щоб стати сурогатною матір'ю.

Серіал Умови контракту 1- 14, 15, 16, 17 серія дивитися онлайн всі серії підрят 17 серій

Дивитися серіал «Умови контракту » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Умови контракту 17 серій онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Умови контракту всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Умови контракту онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Умови контракту (2011)