Панове-товариші всі серії

Серіал історія, кримінал «Панове-товариші »:

Дія історичної драми відбувається в Москві 2019 року. Російська імперія перероджується в нову країну, з абсолютно новим напрямком соціалізму і комунізму. Новоявлена влада оголошує про післяреволюційної амністію, за яким відразу ж пішов безконтрольний розгул криміналу і бандитизму. Для боротьби з злочинністю приймається термінове рішення посилити кадровий склад УГРО. До оперативної роботи залучені не тільки більшовики, але і досвідчені професіонали царського розшуку. Так у внутрішні органи потрапляє колишній детектив-поліцейський Микола Вараксин, а разом з ним і відчайдушний моряк-балтиец Петро Соколов. Між класовими противника з першого дня виникає відкрита неприязнь і ворожнечу.

Але це протистояння доведеться відкласти, як і взаємні звинувачення, адже справа перш за все. Московська кримінальна обстановка сама себе не переможе, як не можна її подолати і поодинці. А це значить немає місця ворожим барикад, а одна злагоджена команда, яка вміє працювати в унісон і спільно. Вийти у партнерів, пана і товариша забути про свої неприязнях, претензії і зайнятися тим, для чого вони опинилися в одній упряжці. І це найважливіше.

Серіал Панове-товариші 1 - 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серій

Дивитися серіал «Панове-товариші » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Панове-товариші 16 серій онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Панове-товариші всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Панове-товариші онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Панове-товариші (2014)