А сніг кружляє... всі серії

Серіал драма «А сніг кружляє... »:

Життя провінціалки Єлени в столиці цілком вдалася. Вона вперта, не пасующая перед труднощами змогла домогтися завидний кар'єрних висот, ставши у свої неповні тридцять років відомої телеведучої. Розкішний будинок, красень чоловік: гідну винагороду за працю. Але насправді за чудовим фасадом спроможності та фінансової незалежності ховається глибоко самотній і нещасний чоловік. Вона пішла з головою в кар'єру, роботу при постійній зайнятості 24 години на добу, не помічає, що її особисте життя валитися, а рідні давно вже живуть своїми інтересами.

А все починалося так райдужно у відносинах з коханим чоловіком, який був милий, уважний. Куди поділася ця любов? А дитина потребує материнської любові і ласки. Невже її близькі повинні страждати в угоде слави та медійності. Може Олені пора задуматися над всім, що відбувається і спробувати виправити помилки, поки ще не зовсім пізно! А ще доля приготувала їй сюрприз, таємницю, яку приховували від героїні багато років! Чи впорається вона з усім цим купою негараздів, проблем і зможе впорядкувати своє життя, в якій буде місце не тільки щільному робочому графіку, але і її сім'ї.

Серіал А сніг кружляє... 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «А сніг кружляє... » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал А сніг кружляє... 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал А сніг кружляє... всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися А сніг кружляє... онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » А сніг кружляє... (2012)