Петля Нестерова всі серії

Мелодрама Петля Нестерова  дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
8 серий
Премєра:
14 декабря 2015
Країна:
Россия
Жанр:
детектив, криминал, история
Режисер:
Тривалість:
45 мин.

Серіал детектив, криминал, история «Петля Нестерова »:

Дія драматичного серіалу відбувається в 1980-их роках. Саме тоді в ешелонах влади і партійної еліти СРСР загострилася запекла боротьба за владу. Стурбовані тривожними новинами про ухудшимся стан здоров'я Генерального секретаря Леоніда Брежнєва, і безконтрольна корупція поставили силові структури перед невідкладною необхідністю. Потрібно було вирішувати тут і зараз завдання вибору подальшого курсу країни. Прості люди, яких лякали такі тотальні зміни, виявилися мимоволі втягнуті в жорсткий і безпринципний конфлікт двох потужних силових структур: КДБ і МВС.

І все це заради неподільної влади. Головний герой сюжету старший лейтенант міліції Кирило Нестеров чесна і принципова людина. Одного разу до нього потрапляє важкий зухвалий і підліток, в руках якого виявляється цінні художні твори, старовинні полотна російських художників. Кирило тоді ще не знав, що ця зустріч стане першим тривожним дзвінком у його подальшій долі, поглядах і кар'єрі. Йому доведеться не тільки змінити своє звичне світогляд, поняття про честь і обов'язок, але і поборотися за життя. А це буде зовсім не просто зробити!

Серіал Петля Нестерова 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «Петля Нестерова » онлайн всі серії

  • 0
Ви легально дивіться серіал Петля Нестерова 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Петля Нестерова всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Петля Нестерова онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали » Петля Нестерова (2015)