Мертвий. Живий. Небезпечний всі серії

Серіал трилер, детектив «Мертвий. Живий. Небезпечний »:

Головна героїня гостросюжетної драми – мила й добра дівчина Лада. Інтелігентна і непримітна особа працює в бібліотеці і цілком задоволена своїм розміреним і спокійним життям. Вона і не думала, що скоро все зміниться кардинально і безповоротно. Вир несподіваних життєвих подій в одну мить перевертають її усталений і звичний уклад з ніг на голову. Вона стає жертвою мимовільних обставин, які забирають її в непередбачуваний вир сюрпризів, розчарувань і головоломок.

І чим довше вона просувається в своєму пригоді, тим більше її існування нагадує їй кошмарний сон, від якого хочеться швидше прокинутися. Невже для неї не з'явиться той промінчик надії в кінці темного і похмурого тунелю, адже її сили вже закінчується. Коханий чоловік зникає у невідомому напрямку, а слідчий, який веде його справу, вважає, що саме він причетний до низки серійних вбивств і називає чоловіка героїні холоднокровним вбивцею. Зниклого втікача оголошують в розшук, але поки не можуть знайти. Чим же закінчиться для втомленою Лади вся ця трагічна і страшна історія? Вона мріє про колишню життя і хоче швидше знову опинитися в ній.

Серіал Мертвий. Живий. Небезпечний 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «Мертвий. Живий. Небезпечний » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Мертвий. Живий. Небезпечний 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Мертвий. Живий. Небезпечний всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Мертвий. Живий. Небезпечний онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Мертвий. Живий. Небезпечний (2006)