Весна у грудні всі серії

Серіал мелодрама «Весна у грудні »:

Ольга молода жінка, під назвою «Від Вашого імені», який веде талановитий журналіст Вадим Волков. Їй подобається принциповість, чесність і безстрашність її кумира, який не боїться йти на компроміс і говорити правду в очі, навіть високопоставленим чиновникам. Швидше за все від такої політики не в захваті керівництво каналу, але правдолюб не збирається змінювати свою тактику. Останній його випуск був пов'язаний з гучним викриттям якогось корумпованого депутата Віктора Турова, який заміщений в будівельних махінаціях. Після цієї передачі у чоловіка починаються серйозні проблеми: йому погрожують і намагаються помститися за підмочену репутацію.

Але Вадима не так вже й просто залякати. Їм вже готуватися матеріал для наступного гостя-нотаріуса. Пошук потрібного матеріалу призводить кореспондента в контору, де трудиться Оля. До цієї зустрічі Волков серйозно вважав, що нотаріуси — це суцільні невдахи, яким не пощастило влаштуватися в прокуратуру або судові інстанції. Але після знайомства з чарівною представницею даної професії його думка змінюється кардинально. Увагу такого імпозантного чоловіка звичайно лестить героїні, але ставати учасницею його програм, вона не бажає. Незважаючи на рішучу відмову, закоханий ведучий продовжує шукати зустрічі з чарівною особою, розуміючи все більше, що вона його доля.

Серіал Весна у грудні 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «Весна у грудні » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Весна у грудні 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Весна у грудні всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Весна у грудні онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Весна у грудні (2011)