Тамарка всі серії

Серіал мелодрама «Тамарка »:

Тамара переживає не кращі часи. Молода дівчина потрапляє в неприємний палітурка. Будучи співробітницею приватної галереї, її звинувачують у крадіжці неоціненних коштовностей, які належать відомому колекціонеру Дубровському. Розгніваний чоловік, володар зниклих цінностей поспілкувавшись з підозрюваною, після деякого періоду спілкування, розуміє, що перед ним зовсім не підприємлива авантюристка, а скоріше жертва хитрих шахраїв. І взагалі після їх спілкування, трапляється неймовірне: Дубровський беззастережно закохується в юну красуню, і та відповідає йому взаємністю.

Але на шляху їх спільного щастя, є безліч складних перешкод. До Тамари давно небайдужий і її роботодавець, від прихильності безпосередньо залежить її матеріальний добробут. А її ненаглядний обранець одружений і його дружина зовсім не в захваті від ситуації. Вона не збирається так легко відмовляється від чоловіка, якому віддала кращі роки і була поруч у найважчі моменти. На її думку, Тамара всього лише чергове захоплення, і вона подолає це. Як буде розвиватися далі цей любовний трикутник, поки важко відповісти.

Серіал Тамарка 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Тамарка » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Тамарка 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Тамарка всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Тамарка онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Тамарка (2013)