Дядя Саша (2018)

Фільм комедия «Дядя Саша (2018)»:

Колись успішний режисер Олександр Авербух, він же дядя Саша, знаходиться на порозі творчої кризи. Він розуміє, що молодість остаточно втрачена, проте бажання творити в ньому досі тужить. В його особистому житті справи йдуть не набагато краще – незважаючи на те, що Авербух є щасливим чоловіком і живе з молодою дружиною, у їх відносинах давно немає ні пристрасті, ні навіть кохання.

Зрештою він вирішує зайнятися зйомкою останнього фільму на території власного міста, однак черпати натхнення, крім як в обличчях друзів, знайомих і родичів – ніде. Режисер береться за справу, не розуміючи, чим воно завершиться і завершиться взагалі...

Дивитися фільм «Дядя Саша (2018)» онлайн в HD якості

Фільм Дядя Саша (2018) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Дядя Саша (2018) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Дядя Саша (2018)