Весняне загострення всі серії

Серіал мелодрама «Весняне загострення »:

Мелодраматичний фільм розповість історію закоренело холостяка, викладача біології в середньому навчальному закладі Костянтина Мелехине. Молодий чоловік цілком задоволений своїм життям. Він любить свою затишну квартиру і захоплений вивченням павуків. Але одного разу над його розміреним існуванням нависає серйозна загроза і виходить вона від рідної матері героя. Амбітна і підприємлива людина задумала, продати свою квартиру і однокімнатне житло сина, щоб купити їм заміський будинок.

Костя зовсім не бажає цієї жахливої для нього перспективи знову опинитися під гнітом матері, її невсипущим контролем і не хоче жити з нею під одним дахом. Найстрашніші картини штовхають його на відчайдушний крок. Заручившись допомогою близького друга, він пускається на пошуки нареченої, щоб оголосити невгамовної матусі про те, що збирається одружуватися. Адже тільки це зможе зупинити її від задуманого. Але де знайти підходящу кандидатуру, та ще в найкоротші терміни, якщо враховувати той факт, що не особливо гориш бажанням вступати в шлюб, навіть фіктивний. Але заради свого ж спокою і щастя Мелехин зобов'язаний це зробити. Вийти у нього знайти дівчину, яка погодитися бездоганно зіграти свою роль закоханої?

Серіал Весняне загострення 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Весняне загострення » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Весняне загострення 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Весняне загострення всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Весняне загострення онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Весняне загострення (2016)