ЧІКІ всі серії

Серіал драма, комедия «ЧІКІ »:

Сюжет драматичного серіалу Чікі (2020) обертається навколо чотирьох подруг, проживає в невеликому сільському містечку. Перспектив тут немає, гідної роботи теж, а хлопці все спилися. Порадившись, дівчата вирішують переїхати в Москву і влаштуватися там на роботу. Вони бачать столицю в розкритих обіймах з величезною горою грошей. Але переїхавши в мегаполіс, подруги починають усвідомлювати, що не все так просто, а великі заробітки даються тільки місцевим.

Витративши всі гроші на продукти і житло, героїні вирішують влаштуватися на роботу в ескорт послуги. Це єдине місце, де без професії можна добре заробити, але тут доводиться торгувати тілом. Незабаром подруги вирішують змінити сферу діяльності і відкрити власний бізнес. Але легкі гроші не готові відразу відпускати сільських дівчат. Вони вже втягнулися в професію і вийшли на хороший прибуток. Але чи готові подруги змінити свою репутацію, на благо світлого майбутнього?

Серіал ЧІКІ 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «ЧІКІ » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал ЧІКІ 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал ЧІКІ всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися ЧІКІ онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » ЧІКІ (2020)