Перша спроба всі серії

Мелодрама Перша спроба  дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
2 серии
Премєра:
11 апреля 2009
Країна:
Россия
Жанр:
мелодрама
Тривалість:
90 мин.

Серіал мелодрама «Перша спроба »:

Мара Александрова зовсім непроста особистість, як, втім, і її доля. Їй доводиться відчайдушно боротися за кожен новий день. Представники сильної статі ненадовго затримуються в її долі. Отримавши він неї те, що їм потрібно: фінанси, тепло – вони більше не з'являються на її життєвому шляху. Це зводить її з розуму і озлоблює характер. Вона готова кричать оточуючим, що вона може бути дбайливою, люблячою, просячи взамін лише поваги і хоч трохи просто жіночого щастя. Але чи насправді це так?

Адже намагаючись знайти те саме горезвісне щастя, вона часто лукавить, цинічна, холодна і розважлива. Для неї будь-яка поставлена мета виправдовує засоби. Тому якщо її підсвідомість кричить «хочу», то перешкод героїня не бачить. Не усвідомлюючи вона йде напролом, не усвідомлюючи, що творить і скільки болю завдає іншим, переступаючи через співробітників, близьку подругу і людини безмірно любить її. Перша половина її життя була успішною і тріумфальної: спроможність, красені коханці. Але зараз їй 45 – вона самотня, живе в бідності та смертельно хвора. Чи зможе вона встояти перед цим випробуванням: знайти того, хто повірить у неї, повернутися в стрій і почати все з 0. І це її останній шанс!

Серіал Перша спроба 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серии

Дивитися серіал «Перша спроба » онлайн всі серії

  • 0
Ви легально дивіться серіал Перша спроба 2 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Перша спроба всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Перша спроба онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали » Перша спроба (2009)