Запах дитини (2017)

Мелодрама Запах дитини (2017) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
9 серій
Премєра:
2017
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма
Режисер:
Тривалість:
120 хв.

«Запах дитини (2017)»:

Ви опинилися на цій сторінці для онлайн перегляду турецького серіалу Запах дитини (2017) всі серії, який доступний безкоштовно в хорошій якості HD 720 в перекладі різних виконавців. Крім того при перегляді Ви можете вибрати субтитри або будь-який переклад у вкладці самого плеєра.

Дівочі роки Зейно в турецькому серіалі "Запах дитини" не можна назвати щасливими. Крихітка опинилася в дитячому будинку Амстердама, позбавлена батьківської любові і затишного житла. Єдиною її радістю стала дружба з іншою вихованкою, Несрін. Дівчата ділилися одна з одною найпотаємнішим, разом росли й змінювалися. Дитячі роки змінилися дорослим життям.

Зейно знайшла своє покликання в медицині, зустріла чоловіка і побудувала з ним стосунки. Вона була впевнена, що нарешті зможе позбутися всього поганого... На головною мрією випускниці дитячого будинку залишалося створення щасливої сім'ї, якої в неї ніколи не було.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Запах дитини (2017)