Гібі (2021)

Мелодрама Гібі  (2021) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
25 серій
Премєра:
1 січня 2021
Країна:
Туреччина
Жанр:
комедія
Режисер:
Тривалість:
30 хв.

«Гібі (2021)»:

Дія розвивається навколо двох молодих чоловіків Йилмаза та Ілккана. Герої разюче відрізняються один від одного за характером. Якщо Ілккан намагається спокійно сприймати всі життєві труднощі і по можливості уникнути будь-яких проблем, то Йилмаз має запальну вдачу і не боїться йти на пролом. Однак, незважаючи на такі різні характери герої не припиняють дружити між собою. Їм обом вдається залишитися вірними один одному товаришами навіть у той момент, коли оточуючим їх людям починає здаватися, що вони перетворилися на найлютіших ворогів. Йилмаз та Ілккан намагатимуться подолати всілякі негаразди, які приготувала для них доля. Однак упоратися з усіма труднощами виходить не завжди так просто, як здається на перший погляд.

Досить часто увага друзі буде прикута до зовсім незначних проблем, які поступово перетворяться на серйозні труднощі. Тим не менш, і на добрі справи у героїв буде достатньо часу. Неодноразово героям доведеться відкладати вирішення власних проблем задля того, щоб допомогти іншим людям. Проте доля складеться в такий спосіб, що нестримному Йилмазу вдасться опанувати мистецтво самовладання. Ілккан ж після втрати дуже близької для нього людини віч-на-віч зіткнеться з таємницями, які його сім'я зберігає протягом десятиліть.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Турецькі серіали » Гібі (2021)