Північ у готелі Пера Палас (2022) всі серії

Мелодрама Північ у готелі Пера Палас (2022) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
8 серій
Премєра:
3 березня 2022
Країна:
Туреччина
Жанр:
драма, детектив, історія
Тривалість:
45 хв.

Серіал драма, детектив, історія «Північ у готелі Пера Палас (2022)»:

Турецький серіал «Північ у готелі Пера Палас» – це містична історія про пригоди нашої сучасниці, яка опинилася в минулому.

Журналістка Есра падка на сенсації, тому вона дуже радіє, коли отримує редакційне завдання написати статтю про старовинний готель, оповитий ореолом таємниці. Щоб на власні очі побачити цю споруду і перейнятися її атмосферою, дівчина вирушає в готель і починає огляд визначних пам'яток з прогулянки околицями. Потім гостя переміщається всередину особняка і потрапляє до потайної кімнати. Щойно переступивши поріг, кореспондентка переноситься у 1919 рік – у ті часи, коли в Туреччині назріває змова проти Ататюрка.

Есра відчайдушно шукає спосіб знову опинитись у сучасній реальності, але зробити це зовсім непросто. На допомогу головній героїні багатосерійного фільму приходить керуючий готелю Ахмед. Водночас вони мають не лише врятувати майбутнє своєї країни, а й зберегти власні життя. Ситуацію посилюють романтичні почуття, які несподівано спалахнули у серці дівчини, коли вона познайомилася з молодим та дуже гарним власником клубу Халітом. Тепер журналістка опиняється перед складним вибором і не знає, що віддати перевагу – залишитися з коханим чи повернутися свого часу?

Серіал Північ у готелі Пера Палас (2022) 1 - 6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серій

Дивитися серіал «Північ у готелі Пера Палас (2022)» онлайн всі серії

Серіал Північ у готелі Пера Палас (2022) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Північ у готелі Пера Палас (2022) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Північ у готелі Пера Палас (2022)