Ключ від усіх дверей (2021) всі серії

Мелодрама Ключ від усіх дверей (2021) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
16 серій
Премєра:
29 листопада 2021
Країна:
Росія
Жанр:
мелодрама
Тривалість:
52 хв.

Серіал мелодрама «Ключ від усіх дверей (2021)»:

Анна Корольова - досвідчений психолог. Вона допомогла безлічі людей вирішити проблеми з нервовою напругою та з взаєминами з оточуючими. Клієнти приходять до її кабінету в тривозі або навіть депресії і за час сеансу відновлюють душевну рівновагу. Настільки разючих результатів Корольова досягає завдяки своєму авторському методу, що дозволяє передбачати події в долі пацієнта і запобігати негативним сценаріям. Втім, Корольова веде роботу не лише у кабінеті. Дівчина переживає за кожного клієнта та може приїхати хоч серед ночі, якщо той попросить допомоги.

За потреби психолог стає детективом, який рятує пацієнтів завдяки власним розслідуванням. Ганна не раз розпізнавала небезпечних клієнтів, не даючи тим завдати шкоди собі чи оточуючим. Виконувати таку важку та ризиковану роботу героїні допомагає відданий чоловік Ігор та виконавчий асистент Андрій. Дівчина рада тому, що має дружну сім'ю і роботу, яка дозволяє реалізувати призначення. Але настають похмурі часи, коли життю Корольової та її родичів загрожує небезпека. Психолог потрапляє у страшну пастку. В яку колотнечу вона втягнулася?

Серіал Ключ від усіх дверей (2021) 1-14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серій

Дивитися серіал «Ключ від усіх дверей (2021)» онлайн всі серії

Серіал Ключ від усіх дверей (2021) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Ключ від усіх дверей (2021) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ключ від усіх дверей (2021)