Подорож до центру душі всі серії

Мелодрама Подорож до центру душі дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
16 серий
Премєра:
15 мая 2018 6 июня 2018
Країна:
Украина
Жанр:
мелодрама
Тривалість:
45 мин.

Серіал мелодрама «Подорож до центру душі »:

Багато років тому Віра і Маргарита були кращими подругами, які свято вірили в справжню жіночу дружбу. Але, коли вони закохалися в одного хлопця, їх відносини круто змінилися. Колишня дружба перетворилася в ненависть, а обидві героїні фільму «Подорож до центру душі» стали найлютішими ворогами.

Протягом багатьох років Віра намагалася зруйнувати життя Риті. Вона заздрила їй, влаштовувала підлості і намагалася знищити все найдорожче в її долі. Тим часом, Ріта мріє почати нове життя, щоб виїхати подалі від підлої подруги і забути назавжди про всі труднощі. Тільки позбутися настирливої ​​Вероніки, так просто не вийде. Вона збирається нанести нищівний удар успішної Риті ...

Серіал Подорож до центру душі 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Дивитися серіал «Подорож до центру душі » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Подорож до центру душі 16 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Подорож до центру душі всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Подорож до центру душі онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Подорож до центру душі (2018)