Фламінго всі серії

Серіал мелодрама «Фламінго »:

Поліна талановита і подає великі надії танцівниця. Танці для дівчини сенс її життя, і вона збиралася присвятити їм усе своє життя. Але одного разу нещасний випадок на черговому занятті, який обернувся серйозною травмою перекреслює всі подальші райдужні плани. Лікарі забороняють танцювати, а відсутність певної освіти не дає можливість влаштуватися на пристойну роботу. Виходу немає, Поля погоджується на місце прибиральниці в місцевому будинку культури. Єдиною радістю в її монотонному і сірому існування ставати спонтанно виник гурток.

Там всі бажаючі можуть навчитися танцювати. Записалися занадто багато і заняття проходять кожен день, що викликає явне невдоволення з боку керівника провінційного театру. Мстивий пан жаліється директору ДК, яка після розмови вирішує цей спір просто і остаточно. Якщо створений танцювальний колектив любителів переможе на майбутньому Національному конкурсі вона дозволить їм залишитися. Подаючи заяву на участь у заході, начальниця ДК стикається зі своїм колишнім коханим Антоном, який коли-то умовив її позбутися дитини, обіцяючи підтримку, але так і зник.

Серіал Фламінго 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «Фламінго » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Фламінго 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Фламінго всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Фламінго онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Фламінго (2018)