Забутий всі серії

Мелодрама Забутий дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серии
Премєра:
26 декабря 2011
Країна:
Россия
Жанр:
драма, криминал
Тривалість:
51 мин.

Серіал драма, криминал «Забутий »:

На дворі 1949 рік. Колишній фронтовик і оперативник Сергій Гастев, не просто переносить звільнення з внутрішніх органів. Тим більше, що він не уявляє свого існування без розшукової діяльності. Він зіткнувся з кричущою несправедливістю, а його обурення і спроба відновити справжню причину його відсторонення, закінчуються для героя загрозою, самому опинитися за тюремні ґрати. Після цього Гастев більше не береться випробовувати долю і погоджується на вакансію викладача римського права в інституті невеликого провінційного містечка. В особистому житті чоловіки все також неоднозначно, а пристрасний роман з міським лідером ВЛКСМ – Людою Мішиной доводиться ретельно приховувати від цікавих очей.

На тлі всіх розчарувань молодої людини, в місті відбувається ряд шокуючих злочинів. Влада в терміновому порядку створюють штаб по боротьбі з організованою злочинністю. До роботи в ньому вирішено залучити і талановитого сищика Гастєва, а в помічники слідчого визначили молоденького сільського дільничного Іллю Ропню. Напарникам не відразу вдасться знайти спільну мову, але з часом вони стануть чудовим тандемом, що вдало доповнює один одного. Ведучи чергову справу, чоловіки мимоволі нападають на велику фінансову аферу, яка пов'язана з 70-річчям Сталіна. Чим більше Сергій занурюється в розслідування, тим більше розуміє, що нитки злочину йдуть у вищі ешелони влади, а головне його кохана жінка замішана в цій спритній і грандіозної шахрайською схемою.

Серіал Забутий 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Забутий » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Забутий 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Забутий всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Забутий онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Забутий (2011)