Слідчий Протасов всі серії

Серіал детектив, криминал «Слідчий Протасов »:

Група злочинних елементів втекли з автозаку, по дорозі увірвалися в офіс, зухвало заявили про пограбування, вміло роззброїли шоковану охорону і взяли в заручники переляканих працівників. На місце події вже підтягнуто велика кількість поліцейський. Будівля повністю отцеплено, але це мало змінює небезпечну ситуацію. З злочинцями в будь-якому випадку доведеться йти на переговори, щоб уникнути нещасних випадків і смертельних результатів. Серед оперативників знаходиться єдиний сміливець, який готовий стати парламентером. Він висувається в бік терористів.

Досвідчений очей копа відразу обчислює картину того, що відбувається: перелякані люди, серед яких виділяється спотворене від жаху обличчя дівчини. До її горла приставлений величезний ніж. Ватажок зграї виявляється знайомим законнику, той парою фраз пояснює мету захоплення. Скориставшись зручним моментів, поліцейський спритно вбиває одного з негідників, який падає після пострілу замертво. Другий сам воліє здатися в руки правосуддя, а у третього не залишається вибору. Саме так починається звичайне ранок слідчого Єлисея Протасова, товариші називають його Лісовиком. Головний герой, безстрашна особистість, полковник, старший радник юстиції. Чоловік служить у міській прокуратурі у відділі по боротьбі з криміналом. Його добре знають у злочинному світі: бояться і поважають, називаючи Лисом. А йому все одно: його принципи і мета в житті – очистити Землю від мерзотників і негідників. І йому ніхто не завадить виконувати цю благородну місію, поки б'ється в грудях хоробре серце.

Серіал Слідчий Протасов 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Дивитися серіал «Слідчий Протасов » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Слідчий Протасов 16 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Слідчий Протасов всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Слідчий Протасов онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Слідчий Протасов (2013)