Гидке каченя всі серії

Серіал мелодрама «Гидке каченя »:

Ця історія починається в одному затишному кафе, де зустрінуться три подруги: Анастасія, Христина і Ольга. Дівчата давно товаришують і звикли ділитися найпотаємнішим і звичайно основною темою для обговорення стають представники сильної статі. Повз модниць проходити без смаку одягнена і повненька Люся, яка звернеться за допомогою до незнайомок, спитавши в неї, де знаходиться салон краси. Ті замість відповіді, піднімають його на сміх, познущавшись над нею безжальним чином. Люся не очікувала такої жорстокої реакції, адже вона йшла в салок, щоб влаштуватися туди на роботу на посаду прибиральниці.

Її так боляче образили слова тих красунь, що, проплакавши всю ніч, на ранок вона прокидається зовсім іншою людиною. Тепер вона впевнена в собі і рішуча особа, яка нікому не дозволить скривдити її. Попри все вона стані чарівною, стрункою. Тієї на яку обов'язково звернуть увагу проходять чоловіки. А вісь ті самі подруги, які не за що образили героїню, ранок зустрінуть з новою зовнішністю і здається їм належить пережити складний етап зовсім іншими людьми і пізнати всі є тягарем й проблеми пересічних «сірих мишок».

Серіал Гидке каченя 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Дивитися серіал «Гидке каченя » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Гидке каченя 4 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Гидке каченя всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Гидке каченя онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Гидке каченя (2011)