Розбите дзеркало всі серії

Серіал драма «Розбите дзеркало »:

Буває таке в житті, що важлива звістка приходить до людини лише двадцять років потому і залишається лише шкодувати про те, що не отримав її раніше. Так вийшло у долі головної героїні мелодраматичного фільму – Дар'ї. По випадковості знаходиться сумка листоноші, в якому загубилися листи, адресовані молодій жінці від коханого. Його всі вважали загиблим або безвісти зниклим. У листі повідомлялося, що він живий і здоровий. Якщо б тільки улюблена отримала їх багато років тому, то ні за що не вийшла за нелюба і не була так нещаслива.

Швидше за все її життя склалося б зовсім інакше, а не так, коли доводиться шкодувати про втрачені роках. Але ж почати все з чистого аркуша ніколи не пізно, можна хоча б спробувати. Даша вирішує з'ясувати, що ж трапилося багато років тому? Починаючи власне приватне розслідування, їй доведеться подивитися на навколишній її світ зовсім іншими очима. І дізнатися, що рідні їй люди дійсно не ті, за кого себе всі ці роки видавали. Зрадниками для неї виявляються не тільки чоловік, найкраща подруга, але навіть рідний брат. Вона у що б не стало потрібно знайти Олега і виправити всі помилки минулого! Але чи вийде у неї? Адже стільки часу втрачено!

Серіал Розбите дзеркало 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «Розбите дзеркало » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Розбите дзеркало 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Розбите дзеркало всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Розбите дзеркало онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Розбите дзеркало (2020)